Loading...

Cześć! Mam na imię Jola i jestem trenerką marketingu interakcyjnego – sztuki komunikacji i budowania relacji. Ponadto doradcą biznesowym, pedagogiem i szkoleniowcem oraz masterką narzędzia do badania wewnętrznych potrzeb i motywacji Reiss Motivation Profile.

Pomagam przedsiębiorczym osobom skutecznie promować swoje działania w świecie online, szczególnie w mediach społecznościowych. Tak, by pozyskiwali nowych Klientów, podnosząc swoje dochody oraz satysfakcję z prowadzenia firmy.

Uczę, jak można to osiągnąć, zwiększając widoczność i realizując odpowiednią strategię komunikacji z Odbiorcami, a także budując wartościowe relacje biznesowe.

Odczarowuję przy tym zły urok rzucony na słowo promocja. Sprawiam, że marketing oraz sprzedaż stają się przyjemnością. Podpowiadam, jak robić to autentycznie, w zgodzie ze sobą i z radością. Bez stresu, poczucia zagubienia i narzucania się Odbiorcom.

Prywatnie pasjonuję się psychologią pozytywną i rozwojem osobistym. Uwielbiam zwierzęta, podróże, networking i turkusowe organizacje. I otwarcie przyznaję… Jestem uzależniona od czytania książek.

“Nie popełnij mojego błędu. Wiele lat się tego bałam, a teraz na tym zarabiam”

Czy wiesz co łączy tych Panów? Abraham Lincoln, Warren Buffett i Mahatma Gandhi… Wszyscy bali się wystąpień publicznych. Na szczęście udało im się to zmienić i do dziś inspirują wielu ludzi. Ty też możesz występować i dzięki temu rozwijać swój biznes! Podczas prelekcji poznasz częste powody glassfobii i sposoby na jej pokonanie. Opowiem Ci też historię mojej drogi od lęku do radości z dzielenia się z publicznością wiedzą podczas webinarów, kursów online, zajęć na uczelni i szkoleń.

Jeżeli na myśl o wypowiadaniu się na forum czujesz skurcz w żołądku – przyjdź koniecznie! Tym bardziej, jeśli chcesz promować, rozwijać i skalować swój biznes w necie 😉

Rozkład jazdy konferencji

Co nas czeka?

poniedziałek 19 czerwca 2023
wtorek 20 czerwca 2023
środa 21 czerwca 2023
czwartek 22 czerwca 2023
piątek 23 czerwca 2023

Mastermindy, Kursy, Konferencje i inne produkty on-line - przegląd wpadek, których możesz uniknąć, żeby ułatwić sobie biznes on-line.

Na bazie przykładów z życia pokazuję, że mit pasywności biznesu on-line to niekoniecznie służące nam oczekiwanie - jednak można przegiąć w drugą stronę i niepotrzebnie utrudniać sobie życie. Dzięki przeglądowi moich wpadek może unikniesz własnych.

Jak zbudować machinę treści dla Twórcy online

Twórcy on-line i marketing treści to nierozerwalne połączenie. W prezentacji pokażę jak budować swój proces dystrybucji i redystrybucji treści, który pozwoli Twórcą wycisnąć maksimum możliwości z każdego kawałka contentu publikowanego w sieci. Proces ten pozwoli zamienić każdy podcast, blog czy wideo na Youtube w 30-50 kawałków treści w innych formatach.

Odblokuj potencjał Twojego biznesu online dzięki wsparciu grupy mastermind

Dzięki wspólnej burzy mózgów, wzajemnemu wsparciu i odpowiedzialności grupy mastermind zapewniają cenne zasoby umożliwiające rozwiązywanie problemów, opracowywanie nowych pomysłów i utrzymywanie motywacji. Omówimy kluczowe elementy skutecznych grup mastermind, strategie znajdowania i dołączania do odpowiednich grup oraz praktyczne wskazówki, jak najlepiej wykorzystać udział w grupie. Pod koniec tej prezentacji będziesz mieć...

Zautomatyzuj działanie, aktualizacje oraz bezpieczeństwo swojego WorPressa

Jak sprzedać kurs online lub ebooka w 7 dni bez społeczności i pieniędzy na reklamę

Pokażę Case study jak ja sprzedaję swoję kursy z dużym naciskiem na ostatni mój kurs czyli "pozycjonowanie wizytówki Google Moja Firma" gdzie wystarczył jedynie 30 minutowy film który z dnia na dzień wypozycjonował się w yt i google i ten film sprzedaje mi swoją wersję rozszerzoną czyli kurs - podejście...

Hosting w pigułce! O co zapytać firmę hostingową?

Hosting w pigułce! O co zapytać firmę hostingową?

W dzisiejszych czasach, kiedy większość działań przenosi się do świata online, ważne jest, aby mieć solidną i niezawodną platformę internetową. Wybór odpowiedniego dostawcy hostingu może mieć istotny wpływ na działanie strony internetowej, a także na sukces naszego biznesu. Podczas prezentacji powiem na czym warto się skupić oraz o co zapytać...

Co ja tutaj robię? Czyli jak pokonać wewnętrznego krytyka

O moich doświadczeniach w prowadzeniu biznesu online, strachu, wątpliwościach, braku wiary w siebie.

Jak wystartować z zyskownym sklepem on-line

Na czym skupić się od samego początku, tak aby sklep sprzedawał i przynosił realne korzyści. Ważne wskazówki, dla każdego, kto myśli o własnym sklepie internetowym.

Jak sprzedawać "nie sprzedając"

O tym jak można sprzedawać nie wyskakując z lodówki. Sposoby na to jak pozyskać klientów bez wychodzenia ze swojej strefy komfortu.

Wyzwania i trudności w delegowaniu zadań

Prelekcja „Wyzwania i trudności w delegowaniu zadań” wprowadzi Cię w temat wsparcia w oddaniu zadań w biznesie online. Dla jednych z nas może ono być łatwe, dla innych czymś, co spędza sen z powiek. Dlaczego? Bo możemy mieć różne przekonania, napotkać różne trudności. Jednak wszystko można przepracować, delegować zadania i...

LinkedIn nie jest twierdzą nie do zdobycia. Jak zacząć sprzedaż na LinkedIn?

Podczas prezentacji: 1. Obalę największe mity na temat LinkedIn, abyś z odwagą wkroczyła na tę platformę. 2. Podpowiem, jak uatrakcyjnić profil osobisty, aby przyciągał klientów. 3. Pokażę Ci na przykładzie case studies, co trzeba zrobić, żeby wystartować tam ze sprzedażą.

Jak przejść z offline do online i nie stracić płynności finansowej.

Jeśli masz biznes stacjonarny lub pracujesz na etacie, ale chcesz biznes czy zawód przenieść do online, to często stajesz przed wyzwaniem co zrobić, żeby od razu zarabiać. Otrzymasz ode mnie 5 podpowiedzi 😉

Nie popełnij mojego błędu. Wiele lat się tego bałam, a teraz na tym zarabiam

Czy wiesz co łączy tych Panów? Abraham Lincoln, Warren Buffett i Mahatma Gandhi... Wszyscy bali się wystąpień publicznych. Na szczęście udało im się to zmienić i do dziś inspirują wielu ludzi. Ty też możesz występować i dzięki temu rozwijać swój biznes! Podczas prelekcji poznasz częste powody glassfobii i sposoby na...

Jak to jest być przedsiębiorcą?

Jakie są twoje supermoce? Prowadzę firmy w Polsce 😉 Na podstawie ponad 15 lat prowadzenia firm, opowiem jak to jest być przedsiębiorcą. Jakie są trudności w prowadzeniu firmy, dlaczego tak wiele osób wraca na etat itp.

Czy biznes online to tylko marzenia i spełnienie? O ciemnych stronach własnego biznesu i jak się z nimi mierzyć

Model subskrypcyjny w biznesie – czym jest i jak go wdrożyć w WordPressie

Subskrypcja staje się dziś bardzo powszechnym modelem biznesowym wykorzystywanym przez wiele firm. Opowiem o ciekawym modelu biznesowym, który obecnie bardzo zyskuje na popularności oraz pokażę w jaki sposób możesz go wdrożyć w swoim sklepie WordPress, a także na co musisz zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej wtyczki.

Wsparcie pierwszego kontaktu, czyli empatia dla siebie. Jak robić to dobrze?

Pokażę proces wspierania siebie przez połączenie z uczuciami i wartościami życiowymi według filozofii Marshalla Rosenberga. Podam 3 przykłady sytuacji trudnych w przejściu przez opis faktów, wyrażenie uczuć, nazwanie potrzeby życiowej, która w danej sytuacji wymaga zaopiekowania. I umówienie się ze sobą na konkretne działanie.

Nie musisz być wróżką, czy magikiem, by zadbać o SEO!

Obalimy mity związane z SEO i pokażemy, że nie takie SEO straszne, jak... o nim "czarują".

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.
The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.